image-login
יוונית אנגלית עברית

קידום אתרים רב לשוניים (MSEO&PPC)

האם לקוחות פוטנציאליים יכולים למצוא את האתר המתורגם שלך?

מנועי חיפוש מובילים כגון Google, Yahoo ו- Bing מדרגים אתרים בשפה המקומית גבוה יותר מאשר אתרים בשפה זרה, ולכן חשוב להכין אתר מתורגם עבור כל שוק בו פועלים. אבל מה התועלת באתר יפני, לדוגמה, אם לא ניתן למצוא אותו כאשר מחפשים ביפנית במנועי החיפוש?

שתי הדרכים הנפוצות והחסכוניות ביותר להגדלת התעבורה באתר האינטרנט שלך הן MSEO (קידום אתרים רב-לשוניים במנועי חיפוש) ו- PPC (תשלום עבור הקלקה).

קידום אתר בשפה העברית בישראל מהווה אתגר קטן בהשוואה לקידום בינלאומי של אתר מתורגם. אף על פי ש- Google ו- Yahoo הם מנועי חיפוש גלובליים, אלגוריתם החיפוש שלהם פועל בצורה מעט שונה בכל מדינה ועבור כל שפה, כך שתמיד נדרש לעדכן את תכני האתר ולבצע התאמה של קוד דפי האינטרנט.

אתר מתורגם הוא התחלה טובה
הצלחתו של תהליך ה- MSEO תלויה בעיקר בשני מרכיבים: הטמעת מילות חיפוש בשפה הרלוונטית באתר המתורגם וכן קוד דפי אינטרנט מתאים.

תהליך תרגום רגיל אינו מאפשר להשיג יעדים אלה. תרגום בעזרת כלים תומכי תרגום נפוצים משמר את קוד דף האינטרנט כולל את ה- meta tags. יכולת זו היא אמנם חיובית מבחינת תהליך התרגום, אולם אינה טובה מבחינת קידום האתרים במנועי החיפוש. התאמת תכנים עבור SEO מצריכה יותר מאשר איתור מילות המפתח הנכונות בשפה החדשה. מנוע החיפוש אמור לבחון את האתר המתורגם ממש כאילו נכתב במקור בשפת היעד.

מהנדסי ה- SEO של MyWord אשר נתמכים על-ידי יותר מ- 400 מתרגמים מקצועיים המתמחים במגוון תחומים, פיתחו שיטה שמיועדת לקמפיינים בינלאומיים המשלבת התאמת קוד עם ההיבט הלשוני של התרגום.

כיוון שאנו שואפים לשמר את המסר של האתר המקורי ורואים בו את התשתית לכל השפות האחרות, הוא חייב להיות תואם SEO. על מנת לוודא תאימות, אנו מנתחים את האתר המקורי שלך ומבצעים בו את ההתאמות הנדרשות עוד לפני שלב התרגום. הדבר מונע שכפול של בעיות קוד שקיימות במקור גם באתרים המתורגמים.

אפקטיביות ה- SEO נמדדת לפי התעבורה המוגברת לאתרך כמו גם לפי המכירות הנוספות שהוא מייצר. זו בדיוק הדרך שבה MyWord אומדת את ההצלחה.


PPC
"Google Adwords" ו- "Yahoo Sponsored Search" הם שירותים דומים, אשר מתייחסים לפרסומות שמופיעות בדפי התוצאות של מנועי החיפוש על בסיס מילות מפתח מוגדרות מראש.

שירות זה ידוע גם בשם PPC (תשלום עבור הקלקה), שכן המפרסם אינו משלם לפי מופע (כמו שורה בפרסומת שמופיעה בעיתון), אלא רק כאשר לקוח פוטנציאלי מקליק על הפרסומת שלו ומועבר לאתר האינטרנט או לדף הנחיתה של המפרסם.

אין ספק כי PPC היא פלטפורמת הפרסום הטובה ביותר שקיימת בשוק - וזאת בתנאי שאתה יודע לנהל אותה בחוכמה. אף על פי שקל מאוד להבין וליישם את טכניקות ה- PPC משימת היצירה והניהול של קמפיין PPC אפקטיבי עשויה להוות אתגר ממשי עבור כל עסק - במיוחד כאשר מדובר בקמפיינים רב-לשוניים.

פלטפורמת ה- PPC מנוהלת בשלוש רמות

  • הגדרת מילות המפתח הרלוונטיות, אשר גורמות להופעת הפרסומת שלך, ובמקביל - בחירת מילים שלא מפעילות את הפרסומת.
  • יצירת פרסומת אטרקטיבית, אשר תעודד לקוחות פוטנציאלים ללחוץ עליה ובכך לעבור לאתרך או לדף הנחיתה שלך.
  • הגדרת המחיר הנכון עבור כל מילת מפתח.

הצוות של MyWord שנתמך על-ידי יותר מ- 400 מתרגמים מקצועיים המתמחים במגוון תחומים, יגדיר עבורך את מילות המפתח המתאימות וייצור פרסומת אטרקטיבית בכל שפה רצויה. באפשרותנו לתרגם את הפרסומת המקורית או ליצור פרסומת חדשה (בכפוף לדרישות השפה והתרבות), תוך שימור המותג והמסר שלך.

בדומה ל- SEO, גם האפקטיביות של קמפיין ה- PPC נמדדת לפי התעבורה המוגברת לאתרך ולפי המכירות הנוספות שהוא מייצר. זו בדיוק הדרך שבה MyWord אומדת את ההצלחה.!You can count on MyWord
 

התקשרו אלינו

phone

צרו עמנו קשר

שם (*)
הכנס שם
דוא"ל (*)
הכנס מייל
טלפון (*)
הכנס טלפון
ארץ
הערות


בניה וקידום אתר: טופ אינטראקטיב