image-login
יוונית אנגלית עברית

תרגום אתרים מקצועי עם דגש על מילות מפתח ל- Google!

לפרוץ את מחסום השפה ולכבוש שווקים חדשים!

  • תהליך מקצועי ללא צורך בהעתקת תכנים ידנית למערכת ניהול
  • תרגום ישירות בקבצי האתר html, asp, xml ועוד
  • מתרגמים מקצועיים בעלי ניסיון בתחום שלך
  • למעלה מ- 40 שפות
  • קידום האתר המתורגם בגוגל - למידע נוסף
  • שירות ברמה חסרת תקדים
  • מחירים אטרקטיבים

התקשר עכשיו - 03-609-2001אנחנו ב- MyWord יודעים, כי מלאכת הקמת אתר אינטרנט עבור העסק שלך היתה משימה מפרכת שהצריכה מאמץ רב. בחרת בעיצוב המתאים ביותר, פיתחת מבנה אתר יעיל וגיבשת בהצלחה את המסר והמיתוג שלך - הכול במטרה להגדיל את היקף המכירות ככל האפשר.

אבל על מנת להתחרות בזירה הגלובלית, אתה חייב לדבר אל הלקוחות הפוטנציאליים שלך בשפתם. בעזרת תרגום אתר מקצועי של MyWord, האתר שלך יותאם לשווקים חדשים, כדי שתוכל להגדיל את המכירות שלך באופן דרמטי ולקדם את העסק שלך.

MyWord מציבה את השוק הגלובלי כולו בהישג ידך!
אתר האינטרנט המקומי חייב לעורר בקרב הלקוחות את התחושה, כי נכתב במקור בשפת האם שלהם וביצועיו צריכים להיות זהים לביצועי האתר המקורי. לפיכך, תרגום אתר ברוח התרבות המקומית תוך שימור המסר המקורי הינו תהליך חשוב ביותר. במהלך התרגום אנו מקפידים לשמור על המראה והשלמות של האתר, לשמר את פעילות ה- SEO שהושקעה באתר ולהעביר במדויק את המסר ללקוחותיך החדשים.

אתר האינטרנט מהווה חלק משמעותי ממערך השיווק של החברה שלך. בין אם האתר משמש כפלטפורמה מקוונת של מכירה ישירה או כמקור לאספקת מידע כללי אודות החברה שלך, הוא מיועד לייצר עסקים בשוק שבו אתה פועל. אם בנית את האתר שלך נכון, הוא פועל היטב ומספק תוצאות ראויות. כעת כשהחלטת למכור את המוצרים והשירותים שלך גם במדינות נוספות, אתר האינטרנט נדרש לדבר בשפת המקום על מנת להמשיך ולספק תוצאות דומות. תרגום אתר או תרגום אתרים הינו התהליך הנדרש להשגת מטרה זו. אתר אינטרנט מקומי הוא כלי חיוני המסייע לך לחדור לשווקים חדשים.

תוכן האתר מניע מכירות. מחקרים שנערכו לאחרונה מוכיחים, כי הסבירות לרכישת מוצרים ושירותים על-ידי גולשי אינטרנט גבוהה יותר כאשר האתרים כתובים בשפת האם של הגולשים. גולשי האינטרנט נכונים יותר לקנות כאשר האתר מדבר ישירות אליהם.

אתר מתורגם מגדיל את חשיפת האתר ללקוחות פוטנציאילים דוברי השפה הרלוונטית.
מנועי חיפוש מובילים כגון Google, Yahoo ו- Bing מדרגים אתרי אינטרנט בשפה המקומית במקום גבוה יותר מאשר אתרים הכתובים בשפות זרות, כך שעליך להתאים את האתר שלך לכל שוק חדש שאליו אתה נכנס. האתר בשפה המקומית מדבר אל הלקוחות ישירות בשפה שמובנת להם, וסביר להניח שייכלל בתוצאות החיפוש שיערכו הלקוחות בשפה שלהם.

תהליך תרגום אתר (תרגום אתרים) והתאמתו לשווקים חדשים על-ידי MyWord ייפתחו בפניך שלל הזדמנויות חדשות להגדלת מכירות. אתה עשוי לגלות, כי מוצריך נמכרים היטב במספר מדינות שאינן דוברות אנגלית. לחלופין, אתה עשוי להתוודע לשווקים חדשים, שלקיומם לא היית מודע כלל. המשימה שלנו היא להבטיח תפקוד מושלם של האתר המתורגם שלך. המשימה שלך היא ליהנות מהיקף המכירות המוגדל!

צוות של מומחים בעלי ניסיון
ב- MyWord אנו מבינים שאתר האינטרנט הינו חלק מתדמית החברה שלך ולכן תרגומו מחייב מקצוענות ללא פשרות. MyWord מעסיקה צוות מקצועי של מהנדסי לוקליזציה, מנהלי פרויקטים ומומחי DTP, הנתמכים על-ידי יותר מ- 400 מתרגמים מומחים - על מנת לספק לך אתר אינטרנט מתורגם, הפועל בצורה חלקה בכל שפה.

עם תחילת שיתוף הפעולה בינך לבין MyWord נקצה לך מנהל פרויקט ייעודי, אשר ילווה אותך לאורך כל שלביו של הפרויקט הנוכחי ובמהלך הפרויקטים העתידיים. כל פרויקט תרגום כרוך בסוגיות תרבותיות שונות ובניואנסים ספציפיים לשפה. ברור לנו כי כל פרשנות שגויה של ביטויים ותרגום לא נכון עלולים להטעות ולבלבל. בדיוק משום כך איננו מתפשרים על הניסיון והמיומנות של הצוות שלנו, כמו גם על ההקפדה על פרטים. שביעות הרצון שלך מובטחת!

!You can count on MyWord

תגיות: תרגום תוכנה, תרגום תוכנות, תרגום רפואי, תרגום משפטי, תרגום אתר, תרגום אתרים, תרגום טכני, תרגום מסמכים, תרגום פיננסי, תרגום שיווקי, תרגום טקסטים, תרגום טקסט, תרגום לגרמנית, תרגום לצרפתית, תרגום לאיטלקית, תרגום לספרדית, תרגום לרוסית, תרגום ליוונית, תרגום לשוודית, תרגום לנורווגית, תרגום לעברית ועוד....
 

התקשרו אלינו

phone

צרו עמנו קשר

שם (*)
הכנס שם
דוא"ל (*)
הכנס מייל
טלפון (*)
הכנס טלפון
ארץ
הערות


בניה וקידום אתר: טופ אינטראקטיב